Twoja Firma w nowych czasach

Skuteczne triki sukcesywnego prowadzenia firmy w nowych czasach dla firm jednoosobowych, właścicieli mniejszych i większych przedsiębiorstw oraz osób pracujących na stanowiskach kierowniczych. W nagraniu znajduje się nowoczesna i konkretna wiedza, oraz wiele wysoce wartościowych informacji, również w temacie rekrutacji pracowników do swojej firmy. Wiedza serwowana w nagraniu nie znajduje się w kursie EXPANDISOJest jego doskonałym uzupełnieniem.

 

 

***

Nagranie zawiera konkretną wiedzę bez przerw, dla właścicieli firm, firm jednoosobowych oraz osób pracujących na stanowiskach kierowniczych. W zamian za dostęp do nagrania prosimy o przekazanie donacji w wysokości 77 zł. Czas nagrania 23 minuty, Full HD 1080p, dostęp na około 30 dni.

Dostęp do nagrania przez zgłoszenie: kontakt

 

POMOC: Po przekazaniu donacji otrzymasz na swój e-mail hasło do nagrania, które należy wpisać w powyższym polu „Password”. Hasła do nagrań wysyłamy ręcznie. Upewnij się, że podajesz właściwy adres e-mail podczas transakcji dotpay, ponieważ właśnie na niego otrzymasz wiadomość.

FIR

Comments are closed.