Cała prawda o wróżbiarstwie i tarocie

234jkajhoiasdWiele osób zwraca się do mnie z prośbami o interpretację wróżb otrzymanych od wróżek, wróżbitów. Otrzymuję również zapytania jak się ma działanie wróżb do życia codziennego. W tym artykule postaram się odpowiedzieć czym jest wróżenie od strony technicznej. Mam nadzieję, że dla wielu wróżbitów, również będzie to ciekawy kawałek wiedzy, który może udzielić odpowiedzi na wiele pytań.

Zacznijmy od tego jak powstaje wróżba. Jest to stosunkowo proste. Na naszą rzeczywistość składają się akcje zaakceptowane przez naszą jaźń. Osoba zajmująca się wróżbiarstwem, jest osobą, która ma wgląd w osobiste matryce rzeczywistości ludzkiej. Taka osoba potrafi „ściągnąć” informacje z matrycy takiej osoby i przedstawić je jako wróżbę (mówimy tutaj o rzetelnych wróżbitach a nie szarlatanach) .

W myśl zasady, że wszechświat zawsze pozostaje w równowadze, w chwili otrzymywania (zrzutu) informacji z matrycy osobistej następuje tam tzw.pustka emocjonalna, która zostaje wypełniona energią bądź akceptacji, bądź odrzucenia, przez osobę dla której przeznaczona jest wróżba. Swego czasu tłumaczyłem w Kursie Kreowania Własnej Rzeczywistości, że wszystko co widzimy w chwili obecnej to przeszłość, która wydarza się nanosekundy temu, a nasze receptory odbierają te transmisje i przekształcają na informacje zrozumiałe dla naszej świadomości. Od strony technicznej wygląda to tak, że istnieje matryca, coś takiego jak powiedzmy twardy dysk w komputerze i znajdują się na nim wszystkie informacje na temat wydarzeń, działań i decyzji. Jak każdego indywidualnie, tak i zbiorowo. Niektóre osoby potrafią dokonać odczytu tych informacji, jednak należy pamiętać, że są to TYLKO I WYŁĄCZNIE informacje dotyczące jednej z wersji rzeczywistości, które są możliwe.

Matryca ta również jest możliwa do programowania, podobnie jak dysk twardy. Metod programowania jest sporo, niektóre z nich, najskuteczniejsze opisuję w Kursie Operacji na Polach Kwantowych. Tak naprawdę, każdy może to zrobić z marszu. Wracając do wróżb. Wróżbita dokonuje takiego odczytu matrycy z jakiegoś punktu i przedstawia to jako wróżbę. Tu zaczyna się najciekawszy kawałek tego opowiadania.

W zależności od tego, czy zaakceptujesz tę wróżbę, pojawi się ona w twoim życiu, bądź też nie. Wróżbitów przeważnie odwiedzają osoby świadomie pasywne, czyli takie, które nie lubią, bądź nie potrafią zapanować nad swoim życiem. Należy pamiętać o tym, że udając się do takiej osoby, oddajesz w cudze ręce swój los, ponieważ w większości przypadków akceptuje się wróżby, tym bardziej, że czasem należy za nie zapłacić dosyć słono. Są osoby zajmujące się wróżbiarstwem, które rozumieją zależności, które tu opisuję, ale jest ich bardzo niewiele, natomiast osoby korzystające z usług wróżbiarskich bądź tarociarskich nie mają przeważnie o tych zależnościach zielonego pojęcia. Zagadnienia tu poruszane odnoszą się jak do wróżbiarstwa tak i tarota oraz wszelkich pochodnych form przepowiadania przyszłości. Prorocy przepowiadający przyszłość to również temat tego artykułu, w praktyce „zasada działania proroka” jest dokładnie taka sama, czyli posiadają oni dostęp do pól informacyjnych.

Przyjmując wróżbę pozwalasz na to, aby ktoś za Ciebie kierował Twoim życiem, chyba, że masz wystarczająco dużo asertywności w sobie, aby wróżby nie przyjąć. Co ciekawe wielu potrzebuje takich sytuacji, aby w końcu dojść do tego kim są naprawdę, więc usługi wróżbiarskie i tarociarskie są naprawdę potrzebne, ponieważ pomagają w obudzeniu się z letargu bardzo wielu osobom. Dopóki tkwisz w pasywnym punkcie własnego życia i trudno ci podejmować decyzje – będzie w Twoim życiu przejawiać się zaprogramowana rzeczywistość, bezpośrednio ściągnięta z Twojej indywidualnej matrycy informacyjnej. W momencie, kiedy decydujesz się na samodzielne przejęcie kontroli nad swoim życiem, przestają automatycznie cię interesować wróżby, channelingi, taroty i inne podobne zagadnienia, ponieważ już rozumiesz swoją moc i możliwości.

Pojawiają się w Twoim życiu nowe doświadczenia, mające na celu uzupełnienie Twojej wiedzy, oraz przedstawienie Ci tzw. dowodów na Twoją nieograniczoność. Tymczasem na dziś wszelkie wróżby, pozostawiają Cię w rzeczywistości dualności, w której nie masz kontroli nad swoim życiem, tylko ktoś za ciebie przedstawia Ci możliwe ścieżki, a Ty brniesz w tych labiryntach i nie wiesz jak z nich wyjść.

Oczywiście znajdują się również wróżby pozytywne i te są akceptowane bardzo często, jednak niewiele z nich się spełnia, co jest dla wielu zastanawiające. Wyjaśnieniem jest tutaj prozaiczna sprawa, którą opisałem już w artykule „nie mów o tym nikomu”. W momencie otrzymania pozytywnej wróżby większość osób „dzieli” się nią ze znajomymi, w postaci „a wiesz wróżka powiedziała mi, że….itd”. Otrzymaliście po prostu na tacy jedną z pozytywnych wersji waszej rzeczywistości znajdujących się na planie matrycy wydarzeń, a zatem chcecie się nią podzielić z całym światem.

Cóż, gadulstwo powoduje dwie rzeczy. Po pierwsze wzbudzenie emocji u słuchacza, w większości przypadków emocji negatywnych typu zazdrość, zawiść, brak życzliwości, po drugie pobudza tzw. splątanie kwantowe. Splątanie kwantowe to nic innego jak nieświadomy wpływ na wersje rzeczywistości znajdującą się na matrycy, poprzez emocje niewspomagające przejawieniu się tej wersji wydarzeń w życiu człowieka. To wszystko. Im więcej gadasz o Twoich potencjalnych sukcesach i pozytywnych wróżbach tym mniejsze prawdopodobieństwo, że pojawią się one w Twoim życiu.

Zupełnie przeciwna sytuacja ma się do wróżb negatywnych. Człowiek dualności z natury jest osobą zawistną i nieżyczliwą, bardzo nie lubiącą, gdy komuś obok powodzi się dobrze, lub lepiej niż jemu samemu. Szczególnie niestety dotyczy to Polaków. Dlatego też, gdy Polak usłyszy, że osoba otrzymała wróżbę negatywną, szczerze cieszy się, a tym samym wspiera przejawienie się takiego wydarzenia w życiu drugiej osoby, ponieważ energia przez niego wysyłana wspomaga manifestację wydarzenia z racji swojej czystości i szczerości. Paradoksalnie radość i szczęście w tych przypadkach może wspomagać pojawienie się w czyimś życiu katastrofy. Zdaję sobie sprawę, że dla wielu może to być zaskoczeniem, jednak dokładnie tak się dzieje.

Przy okazji mam wiadomość dla narodu polskiego – Polsko wyjdź w końcu z bagna zawiści, zazdrości, nienawiści i wszelkiego innego gówna, ponieważ jesteś jednym narodem w Europie, który w większości niczego nie ma, bo niczego innym nie życzy! Jak jednostkowo tak i globalnie! Polaku wyjmij but z kupy, którą sam robisz sobie pod drzwiami a natychmiast zacznie Ci wszystko pachnieć inaczej! Życia w dostatku należy się nauczyć, jedną z tych nauk jest ŻYCZLIWOŚĆ a pozostałe są tutaj.

Wracamy do tematu. Druga strona medalu jest taka, że wszyscy istniejemy w różnych rzeczywistościach czasoprzestrzennych. Zdaję sobie sprawę, że takie zdanie może być dla wielu bardzo kosmicznym bełkotem, ale tak jest i można już to udowodnić nawet samemu sobie posiadając odpowiednią wiedzę. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z powagi słów, czasami przekazywanych w channelingach w formie „jesteśmy wami z przyszłości”.

My, w naszym Tu i teraz istniejemy jako jedna z wersji nas samych, mało tego, obserwujemy sami siebie z innych warstw rzeczywistości. Na tamtych poziomach istnieje możliwość wnikliwej obserwacji kim naprawdę byliśmy, kim staliśmy się i kim możemy się stać w zależności od wersji własnej tożsamości jaką wybierzemy i jaką zaakceptujemy. Obecnie wielu pozwala sobie właśnie na wybór własnej tożsamości oraz wersji rzeczywistości przez osoby trzecie zajmujące się wróżbiarstwem, tarotem lub temu podobne.

Warto zapamiętać  że jest to bardzo dalekie, a wręcz przeciwne od pełnego świadomego kierowania własnym życiem. Zdaje sobie również sprawę, że jest wiele osób, które jednak dokładnie tego potrzebują. Dlatego jeżeli Twoja intuicja kieruje Cię do wróżki po prostu idź, ponieważ potrzebujesz doświadczenia, które Cię czegoś nowego nauczy. Wszystko ma zawsze na celu Twoje najwyższe dobro. Gdyby nie było na tej planecie strony ciemnej, nigdy nie dowiedzielibyśmy się czym jest wolność. A może ciemna strona jest po to, aby pomóc nam w odnalezieniu własnej prawdziwej tożsamości? Czy nie jest przypadkiem tak, że dzięki nim nasza moc wciąż rośnie i stajemy się silniejsi ? Czy jeżeli tak jest i ich działanie jest świadomym planem Twojego wyzwolenia, czyż nie działają oni dla Twojego najwyższego dobra? Przyznajesz, że istnieje taka możliwość, która może zmienić postać rzeczy i postrzeganie ciemnej strony zarządzającej obecnym tu systemem…? Wszystko jest cześcią Źródła.

Kluczem do rozwiązania jest nauka akceptacji i szacunku do wszystkiego co nas spotyka i zamiast wchodzenia w konflikty, przyjęcie punktu obserwatora i odpowiedzenie sobie na bajecznie proste pytanie: „Dlaczego mi się to przytrafiło ?” lub „Czego dzięki temu się nauczyliśmy?”. Zachęcam do głębokich przemyśleń w opisanych przeze mnie kwestiach, szczerze uważam, że są bardzo potrzebne każdemu, kto zapoznał się z tym artykułem.

Comments are closed.