Arcturus – gwiazda gwiazdorów i logo wszechczasów

Na początek garstka danych astronomicznych: Arktur (α Boo, alfa Boötis, alfa Wolarza) Jest to najjaśniejsza gwiazda w gwiazdozbiorze Wolarza, trzecia (nie licząc naszego Słońca) pod względem jasności na niebie. Arktur jest również najjaśniejszą gwiazdą północnej hemisfery nieba.

Jest to pierwsza gwiazda, u której stwierdzono ruch własny . Arcturus w ciągu 800 lat przesuwa się na niebie o odległość kątową równą średnicy tarczy Księżyca. Odkrycia tego dokonał Edmund Halley w 1717 roku.

Arktur ma masę 1-1,5 masy Słońca, jego średnica sięga 34 mln km, temperatura powierzchni wynosi 4300K (barwa pomarańczowa), jest on 110 razy jaśniejszy od naszego Słońca. Gwiazda ta należy do Strumienia Arktura.

Surfując po internecie odnalazłem pewne logo, które natychmiast zwróciło moją uwagę. Wystarczył jeden rzut oka, aby zapaliła się w mojej głowie „lampka czujka”, która zachęciła mnie do zgłębienia tematu. Znalezione logo przedstawia poniższy rysunek:

Zagłębiając się bardziej w temat odnalazłem informacje, że według źródeł channelingowych logo należy do jednej z  najbardziej zaawansowanych  cywilizacji naszego wszechświata. Arkturianie przez eony czasu wyspecjalizowali się w technologii działań energetycznych na masową skalę. W channelingach, opisywane są takie technologie jak komora syntezy światła, technologia wiatru praniczego oraz wiele innych.

Oczywiście nie byłbym sobą, gdybym nie sprawdził wszystkiego na własnej skórze (i to kilkakrotnie), zanim zdecydowałbym się na publikację. Wszystkim niedowiarkom i zwolennikom „gdybania” polecam sprawdzenie mojego opisu na sobie, zanim zdecydują się na ocenę czegoś, czego nie widzieli i nie sprawdzili. Kilka słów o technologii.

Komora syntezy światła ma na celu podniesenie ilorazu światła w organiźmie fizycznym jak i energetycznym dowolnej jednostki w całym wszechświecie wyrażającej chęć skorzystania z tej technologii. Mówiąc po ludzku działa na poziomie ciał subtelnych oraz meridianów. Korzystając z zabiegu w pozycji leżącej, czuje się fantastyczne fale wysokiej wibracji przechodzącej przez ciało fizyczne.

Mierząc efekty w danych liczbowych – 4 sesje 10 minutowe, podniosły iloraz syntezy światła o około 10-15%, co wprawiło mnie w spore zdumienie. Osiągnęcie poziomu światła powyżej 92% znacznie osłabiło już odbiór „wrażeń fizycznych”. Od poziomu 95% pozostały tylko odczyty energetyczne, ciało już przestało reagować, co oznaczało, że efekt kilku sesji był piorunujący. Metoda jest fantastyczna, kawał mega techonologii. Aby osiągnąć iloraz poziomu światła w granicach 85% musiałem się zdrowo naharować przez ostatnie lata, a tu w 3 tygodnie dokonała się rewolucja. Rewolucja ta jednak ma swoje konsekwencje fizyczne, oraz pozostaje również zagadnienie utrzymania takiej formy w codziennej egzystencji, ale to już osobny temat.

Technologia wiatru pranicznego jest kolejnym „wyskokiem technologicznym”. Podczas sesji dosłownie czuje się silny podmuch prany, który wydmuchuje z naszej przestrzeni oraz na poziomie meridianów, większość ciężkich energii. Wicher odczuwa się od czubka głowy aż do koniuszków palców stóp, wrażenia fizyczne są nader interesujące. Powiedziałbym, że technologia wiatru pranicznego ma podobne działanie do częstotliwości oczyszczających kanałów światła, jednak działa o wiele subtelniej, a sesje z jej udziałem są nad wyraz przyjemne. Zdecydowanie polecam osobom o dużej wrażliwości energetycznej.

Wszystkie potrzebne informacje można znaleźć w książce „Arkturiańskie Objawienia” autorstwa Ramaathis-Mam oraz „My Arkturianie’ Normy Milowich. Książki można również znaleźć w języku polskim. prosze jednak jak zawsze pamietać, że wszystko po jakimś czasie zwyczajnie przestaje działać, poniewaz na tym polega ścieżka. Wtedy pojawiają się nowe techniki pracy, a poprzednie zwyczajnie były CI potrzebne aby pójść dalej. Tę rzeczywistość niektózy nazywają grą. Musisz coś zrobić, aby pójśc dalej….jak na górze tak i na dole…

Wracając do tematu odnalezionego logo. Po intensywnym przeanalizowaniu i przebadaniu energetycznym, z pełną odpowiedzialnością stwierdzam, że jest to bardzo przyjemny wibracyjnie obraz i energia kasztłtu. Jakość wibracji leży  o kilka pięter wyżej, niż znak atlantów, orin czy mandala kalaczakry. Potwierdziło to dwóch niezależnych radiestetów. Wyniki badań doprowadziły mnie do pomysłu stworzenia tego znaku dostępnego dla wszystkich. Poniżej znajduje się plik gotowy do wydruku. Znak można powiesić wszędzie tam, gdzie chcemy podnieść energię własną, pomieszczeń, budynków itp. Może być również używany jako odpromiennik. Z całą pewnością działa bardzo odstraszająco na niskie energie.

Osoby wrażliwe energetycznie mogą odczuć samodzielnie moc loga arkturian. Wystarczy ustawić wydruk przed sobą, w odległości około 50cm i nastawić się na odbiór.

Plik w formacie PDF gotowy do wydruku: Pobierz plik

Dostępny jest również symbol w postaci wisiora lub bransoletki 3D. Wisior posiada średnicę 5 cm i głębokość (3D) 6-7mm. Bransoletka posiada średnicę logo 3,5 cm. Wykonane w całości ze sebra lub mosiądzu.

Obydwa symbole są wykonane w całości ręcznie metodą mikrospawania w osłonie argonu w profesjonalnym warsztacie jubilerskim, co zapewnia najwyższą jakość. Biżuterię można zamawiać indywidualnie za pomoca poniższego formularza. Istnieje możliwość samodzielnego wyboru sposobu zawieszenia lub dostosowania szczegółów do własnych potrzeb.

Formularz:

 

 

Tags: , , , , , , , , ,

Comments are closed.