Oczyszczanie energ.

havennnOczyszczanie z agresji energetycznych  

 

Dla osób, które nie mają pewności, ekspetyza jest zupełnie bezpłatna i odbywa się zdalnie.

 

Istnieje możliwość pomocy Tobie i Twoim bliskim, dzieje się to zupełnie spokojnie. Do tej pory udało się już pomóc bardzo wielu ludziom na całym świecie.

Jeżeli:

Twoje dziecko zachowuje się dziwnie, masz w domu mnóstwo staroci, przedmiotów pochodzenia z krajów trzeciego świata, towarzyszą Ci przewlekłe choroby od lat, słyszysz w otoczeniu dziwne dźwięki, odczuwasz często dziwny chłód, nerwowość jest stałą twojego życia, czujesz nieprzyjemne zapachy nieznanego pochodzenia, budzisz się w nocy i nie możesz zasnąć, egzorcyści próbowali Ci pomóc lub komuś bliskiemu i rozłożyli ręce, spotykają Cię inne dziwne sytuacje, czujesz, że wisi na Tobie klątwa, urok lub inne formy energoinformacyjne, w Twoim otoczeniu pałęta się ciemna lub ciężka wyczuwalna energia, czujesz często bardzo nieprzyjemny zapach znikąd i temu podobne fenomeny, w Twoim domu same włączają się urządzenia elektryczne lub zapala się światło, źle spisz lub Twoi współlokatorzy, widujesz kątem oka kształty poruszające się po miejscu w którym przebywasz lub jeszcze coś innego, czego tu nie wymieniono…po prostu wypełnij  formularz na końcu tego wpisu i opisz w dwóch słowach sytuację.

Prowadzimy również oczyszczenia „dużego kalibru”, wykonywaliśmy i wykonujemy oczyszczenia miejsc zbiorowych mordów, terenów obozów nazistowskich i sowieckich, miejsc badań na ludziach po trzeciej rzeszy, całych kompleksów pozostałych po tragediach i krzywdach ludzkich, miejsc katastrof oraz starych cmentarzy niezależnie od religii do której przynależą. Oczyszczamy do zera (pełnej i trwałej neutralności) miejsca pogańskich kultów i obrzędów.

Zdarzało się nam wykonywać (i nadal wykonujemy) zlecenia dla instytucji państwowych, przed oddaniem miejsc i obiektów zabytkowych na pożytek publiczny.

Doprowadzamy do szybkiego ładu tzw. miejsca przeklęte i/lub trudne energetycznie. Przy oczyszczeniach dużego kalibru jako jedyni dajemy gwarancję skuteczności. „Zaliczyliśmy” naprawdę poważne tematy, jednak nie jesteśmy w stanie upublicznić naszych  „topowych” referencji ze względu na status społeczny osób i instytucji, dla których pracowaliśmy.

Oczyszczenia odbywają się w sposób zupełnie spokojny i przyjazny. Sytuacje i obrazy z dziedziny egzorcystyki,  jakimi nakarmiły społeczeństwo media są mocno przejaskrawione i na dzień dzisiejszy istnieją już zupełnie inne i nowoczesne metody pracy!  Dlatego jeżeli decydujesz się na oczyszczenie nie spodziewaj się latających przedmiotów, bałaganu, wrzasków i krzyków, ponieważ najzwyczajniej niczego takiego nie będzie. Nie zobaczysz również niczego nadzwyczajnego, po prostu zjawiska, które Cię niepokoiły najzwyczajniej powoli ustaną. Do naszej pracy przygotowywani byliśmy latami przez ludzi o których raczej nie uda Ci się przeczytać w internecie. Nie prowadzimy żadnych obrzędów czy rytuałów, nasza praca opiera się na nowoczesnej wiedzy i stosowaniu zasad obowiązujących we wszechświecie. Tak naprawdę oczyszczenia to nasza specjalizacja, choć na tym blogu w większości poruszane są zupełnie inne tematy, ponieważ służy on dobru publicznemu.

Jeżeli uważasz, że możemy Ci pomóc, warto wypełnić poniższy formularz i opisać pokrótce sytuację. Osoby reprezentujące instytucje prosimy uprzejmie o nadmienienie tego we wiadomości i podanie aktualnego numeru telefonu.