Z Archiwum JajoX i praktyka błogości

13 odcinków zaawansowanego kosmologicznie wykładu Dana Wintera. Poruszono w nim dokładnie wszystkie zależności ludzkiego DNA, wpływy i metody formowania światła, jak wydostać się z Matrixa, z Sześcianu (Cube), z labiryntu czasu i przestrzeni, czy faktycznie jesteśmy więźniami i kto/co nas trzyma? Czy fraktalny kalendarz czasu daje nam klucz do bycia wolnym od „podłączeń astralnych”?

Film tłumaczy również czym jest obrót, jaka jest rola miłości i umysłu we wszechświecie oraz podejmuje zagadnienie duchowej roli energii seksualnej kundalini.

Ponieważ sposób prowadzenia seminarium przez Dana Wintera wymaga sporej wiedzy terminologicznej z dziedziny kosmologii, astrofizyki i astronomii, film może powodować senność u osób, których świadomość jeszcze nie została przygotowana na tego typu informacje. Nie należy się tym przejmować. Można spać :) – świadomość się wyłączy, informację będą wpływać dalej. Dla pełnego zrozumienia warto wracać do filmu co jakiś czas aż do momentu pełnej akceptacji i zrozumienia.

Tags: , , , , , , , , ,

Comments are closed.