Dalai Lama mówi o obcych cywilizacjach

Materiał jest dostępny tylko w języku angielskim. Wystąpienie Dalai Lamy w kontekście istot pozaziemskich było nie lada zaskoczeniem dla słuchaczy. Dalai Lama w tym wystąpieniu stara się przekazać, że wszyscy jesteśmy równi, że należy szanować siebie i szanować obce cywilizacje, gdyby mieli ręce tak jak my to powinniśmy je sobie podać.

Głowa Buddyzmu sprytnie manipuluje słowami i humorem. Stara się przekazać słuchaczom, że jesteśmy wszyscy do siebie podobni i że nie powinniśmy się obawiać tego czego nie do końca rozumiemy.

Wygląda na to, że jeszcze powinniśmy poczekać na więcej wystąpień tym razem ze strony Watykanu, który modernizowany przez nowego przywódcę, albo pójdzie z torbami, albo przełączy się na inną nutę. Słynne „Mówienie o obcych cywilizacjach jest OK” (cytat Jana Pawła II), z pewnością będzie musiało zostać wkrótce rozwinięte.

Śledząc wydarzenia w tym temacie można się spodziewać bardzo rychłej wizyty bezpośredniej i ujawnienia, ponieważ od roku parcie na ten sektor tak wzrosło, że obecnie nie ma już żadnych wątpliwości co do faktu, że nie jesteśmy sami. W myśl zasady, nasze myśli tworzą nasza rzeczywistość – moment ten jest już bardzo bliski. Na przestrzeni najbliższych ciekawych czasów, wibracja ziemi uzyska już wystarczająco wysoki poziom częstotliwości i nie będzie on już destruktywny dla istot o wyższej wibracji niż nasza. Obecnie trwa dosłownie masowe oczyszczanie planety, rozpoczęło się ono na tak potężna skalę raptem kilka tygodni temu. Wiedzą o tym doskonale Ci, którzy biorą udział tej akcji. Masowo zgłaszają się ludzie na oczyszczanie ich domów, zakładów pracy, firm. Ruch w porównaniu z zeszłym rokiem jest szacowany na wzrost o 500 do 600% na chwilę obecną i rośnie z każdy dniem. Nikt nie podziewał się takiego postępu w tak krótkim czasie. Wygląda na to, że wszystko odbędzie się szybciej niż wielu przypuszczało. Jeżeli wszystko pójdzie takim tempem jak idzie teraz, to można spodziewać się kompletnej przebudowy w ciągu najbliższych kilku lat lat.

Doskonałym przykładem tego o czym piszę, który zaczyna być dosyć popularny w sieci jest zagadnienie niebocentryzmu. Zachęcam aby wpisać sobie w wyszukiwarce „niebocentryzm ” i zapoznać się z tematem.  Śledzę go od pół roku i obecnie jest na tyle rozwinięty, że wydaje się być dosyć szokującym i bardzo ciekawym zagadnieniem. Nie jestem zwolennikiem niebocentryzmu, ale również nie jestem przeciwny tej teorii. Przyznaję, że zanim temat zaakceptowałem minęło sporo czasu. Na chwilę obecną, pomijając wszystkie dogmaty religijne zawarte w temacie, przyznaję, że prawdopodobieństwo tego co głosi niebocentryzm jest bardzo duże. Rozmawiałem z lokalnym geodetą, który potwierdził wszystkie informacje i obliczenia przekazywane w nagraniach. Sam sprawdziłem wszystkie przedstawiane tezy i temat nie jest pozbawiony sensu.

Wyobraź sobie co ległoby w gruzach, kiedy cywilizacja  dowiedziała by się się, że żyje w środku a nie na zewnątrz planety? Runęłaby cała nauka, dosłownie wszystko. Wszyscy ujrzeliby, że robiono ich w konia przez całe życie od pokoleń. Właśnie takie wydarzenie mogłoby zmienić wszystko w bardzo krótkim czasie na skalę cywilizacyjną. Powiedziałbym natychmiastowo. Faktem jest, że większość wiedzy, której nas uczono opiera się na bardzo już chwiejnych obecnie podstawach naukowych.

UWAGA UZUPEŁNIENIE: Krótko po publikacji tego artykułu konto użytkownika na YouTube, który samodzielnie nagrał 12 filmów udowadniających niebocentryzm zostało usunięte. YT napisalo: „To konto zostało usunięte z powodu powtarzających się lub ciężkich naruszeń naszych Wytycznych dla społeczności i/lub roszczeń dotyczących naruszenia praw autorskich.” Temat zostaje aktualny i jest opisywany tutaj. Nagrań można szukać na vimeo wpisując w wyszukiwarce tej strony „niebocentrym” lub „teocentryzm”.

Doskonale zdawał sobie już z tego sprawę Albert Einstein, Max Planck nie pozostawał mu dłużny, podobnie jak wielu innych słynnych ludzi zeszłej ery. Zagłuszono ich wnioski i odkrycia na skalę cywilizacyjną sztywnymi faktami wprowadzonymi do szkół, a tak naprawdę nikt nie jest w stanie sprawdzić wielu rzeczy, ponieważ nawet nie przyjdzie mu to do głowy. W ten sposób nasza cywilizacja goniła za własnym ogonem przez długi czas, aż nastała era internetu, który mocno przyczynia się do wzrostu świadomości społecznej. Obecnie istnieje możliwość sprawdzenia tak wielu informacji w ciągu jednej minuty, że jeszcze kiedyś wydawało się to zupełnie niemożliwe.

Myślę, że warto oczekiwać nieoczekiwanego na chwilę obecną każdego dnia, ponieważ fraktale czasoprzestrzeni zaczynają formować zupełnie inny wzór, który może przekształcić się w wersję finalną prędzej niż przypuszczamy. Na całej Ziemi są gotowe zastępy ludzi, które tylko czekają na odpowiedni moment aby wkroczyć do akcji i zająć się zdezorientowaną cywilizacją. Pod tym względem mamy pewność – nikt nie pozostanie bez opieki. Natomiast wszystkich czeka przebudzenie na nowe i do tego należy się przygotowywać. Nowe będzie tak nowe, że już bardziej inne od starego być nie może. Myśl o tym i pamiętaj, że poważne zmiany trwają właśnie teraz. A zaraz po tym jak o tym pomyślisz postaraj się to poczuć całą swoją osobą. Zwolnij i przyjmij role obserwatora. Obrazy, które ujrzysz staną się źródłem Twojego kolejnego skoku samoświadomości.

Comments are closed.