Istnieje na Ziemi druga cywilizacja ? Wygląda na to, że tak…

Gdyby ludzkość porzuciła eksplorację kosmosu i przekazała te same środki na eksplorację oceanów prawdopodobnie dziś mielibyśmy nowych przyjaciół. Niestety wygląda na to, że nie każdemu się ten pomysł podobał.

Poniższy film dokumentalny został nagrany 2012 roku. Grupa naukowców zdecydowała się ujawnić incydent, którego byli świadkiem, oraz przekazać dowody swojej pracy. Cały dokument jest na tyle jasny, że nie wymaga żadnego komentarza. Wszystko jest nagrane. Urozmaiceniem dokumentu są sceny a’la Hollywood, które nie przeszkadzają jednak dobrze się bawić przy projekcji. Film posiada polski dubbing.

Po jakimś czasie od publikacji tego filmu nastąpiła poważna zmiana w zachowaniu autorów produkcji. Autorzy „odszczekali” swoją produkcję w internecie, jednak i tak już było za późno. Cóż, pytanie które się pojawia jest oczywiste. Kto włożyłby tyle czasu i poświęcenia w coś, co za chwilę odwołał? Czy to znów sprawka smutnych panów w czarnych kapeluszach?

Przypomina mi to sytuację z roku 2005, kiedy National Geographic przedstawiło wyjątkowo odjechany i autentyczny materiał powstania kręgu zbożowego w UK. Cały proces był nagrywany przez kilka kamer. Film przedstawiał na żywo powstanie kręgu zbożowego o niesamowicie unikalnym i symetrycznym kształcie. Cztery dni po światowej premierze nagranie zniknęło z anteny NG i stacja „odszczekała” swoje nagranie. Nie ma go nigdzie, nawet w sieci, ale…jak zwykle góra czuwa. Amatorskie i również autentyczne nagrania pokazujące powstanie kręgu zbożowego na żywo można znaleźć na YT, Vimeo i innych. Wystarczy  wpisać „UFO making crop circles”.

Wracamy do „naszych” z oceanów. Wiemy już, że wyższe siły działają i istnieją. Dowodem na to jest film, który przedstawiam poniżej jako uzupełnienie powyższego filmu o morskiej cywilizacji. Film był analizowany przez fachowców. Uważany jest zgodnie za autentyczny. Sam zajmuję się amatorsko obróbką video i dołączam się do grona zwolenników autentyczności. Pod filmem umieściłem link do całego video na YT, analizę można „wygooglać” samodzielnie, jest kilka stron w języku angielskim.

Link do całości i oryginału na YT został szybko usunięty.

Po jakimś czasie wyemitowano nowe nagranie dotyczące syren. Oto ono:

Comments are closed.