Materializacja i dematerializacja, kreacja i przekształcenie na video.

Najpierw zachęcam do zapoznania się z poniższymi filmami video, filmy są ogólnodostępne na kanale YT. Pod filmami znajduje się analiza i kilka spostrzeżeń.

Analiza fizyczności:

Zwróć proszę uwagę przede wszystkim na sposób poruszania się, oraz wygląd chłopaka. Zauważ, że posiada on w sobie tyle samo kobiecości do męskości. Zaryzykowałbym opinię, że istnieje perfekcyjna równowaga pierwiastka męskiego i żeńskiego w jednym ciele. Zwróć uwagę na sposób wyrażania się i mimikę twarzy. Przyjrzyj się oczom. Ogólnie można by to nazwać perfekcyjną świadomością siebie. W wykonywanych czynnościach istnieje pewność, spokój, siła i zdecydowanie a zarazem delikatność i miłość.

Analiza energetyczna:

Osoby o bardziej rozwiniętej sensoryce energetycznej mogą oczywiście indywidualnie porównać własne odczyty, z uzyskanymi przeze mnie, do czego zachęcam.

Pierwsze moje zdziwienie nastąpiło po podłączeniu się do chłopaka i odczycie jego częstotliwości torusa serca. Zabraniałem dosłownie stwierdzając, że jest niższa do wielu osób uchodzących za przykład mocy… Podłączenie się do chłopaka po prostu spowodowało jasny odczyt, że balansuje on na średnich częstotliwościach. Oczywiście pewnie się to zmieni za jakiś czas. Proszę nie myśleć, że YiF ma „niską wibrację”, wcale tak nie jest, jednak jest niższa niż u wielu osób obecnie pracujących intensywnie z energią. Wniosek nr.1: Wysokość wibracji ma drugorzędne znaczenie w procesie kreacji i manifestacji.

Drugie podłączenie – tu już zdziwienia nie było. Podjąłem się odczytu z matrycy osobistej świadomości Yif. Na świadomości chłopaka nie ma ani jednej nawet tyciej, malutkiej blokady. Jego świadomość jest …pustką i światłem ? Tylko to przychodzi mi do głowy. Mało tego posiada doskonałe połączenie umysłu i duszy. Mówiąc prostym językiem jest to jeden nierozerwalny obiekt, który na nasze potrzeby mogę śmiało nazwać umysłoduszą (tak naprawdę nazywa się to superświadomość).

Test numer trzy wycelowałem w odczyt planów urodzeniowych i powiązań karmicznych. Również obyło się bez zdziwienia. Linie inkarnacyjne rozpoczynały się w jednym świetlistym punkcie zero, czyli istota jest na poziomach pozakarmicznych. Większość z nas aby osiągnąć ten poziom musiała „odpokutowywać” w różnoraki sposób prawo równowagi, lub poddać się oczyszczaniu cykli inkarnacyjnych. Tymczasem większość nowej generacji jest już „gotowa” zaraz po urodzeniu.

Odczyt ostatni postanowiłem wykonać w momentach kreacji YiF, czyli dokładnie w momencie materializacji i dematerializacji oraz tworzenia. Bardzo mnie zciekawił fakt, że jego energetyka i stan emocjonalny pozostają niezmnienne. Zmienia się tylko jedno: aktywność czakry serca. Śmiem twierdzić na podstawie odczytów, że podczas wykonywania „triku” (śmiało już możemy to ubrać w cudzysłów) Yif odczuwa w czakrze serca bezwarunkową miłość i przyjemne ciepło. W praktyce oznacza to perfekcyjne działanie torusa serca który jest siłą napędową kreacji. Wniosek nr.2: Poziom kreacji i manifestacji określa nasz poziom świadomości i otwartości serca.

Oto pierwszy publiczny przykład nowej generacji, nowej cywilizacji. Pamiętasz? Tyle razy wspominano o równowadze pierwiastka męskiego i żeńskiego w nowej erze. Energie, które zeszły 12.12.2012 roku spowodowały rozpoczęcie przebudowy energetyki wszystkich, którzy założyli istnienie w nowej rzeczywistości na Nowej Ziemi. Fizycznie mężczyźni przekształcają się na nieco bardziej kobiecych a w kobietach wzbudza sie nieco więcej pierwiastka męskiego. Ale nie bój się, wciąż zostaniesz sobą, jednak będziesz reprezentować zupełnie inna formę kreatywności. Właśnie do kreacji na poziomie materii potrzebna jest równowaga pierwiastków. Dlatego między innymi najlepsze zawsze udało Ci się stworzyć z partnerem do tej pory, pod warunkiem jednomyślności planowanej. W nowej erze ma miejsce przekształcenie energetyczne i wyrównianie poziomów pierwiastków, zatem do pełni kreacji już nie potrzeba partnera, ponieważ dzieje się to w inny, łatwiejszy sposób. Wszystko przed nami zatem cieszmy się i radujmy oraz podziwiajmy to co nas czeka. Uczmy się od nowej generacji.

Oczywiście w sieci pojawiło się sporo analiz oraz miały miejsca próby „obsmarowania” tych nagrań, jednak zakończyły się, gdy chińska TV zorganizowała drzwi otwarte i można było kręcić „triki” telefonami w studio i na powietrzu. Nagrania „komórkowców” wyeliminowały jakiekolwiek manipulacje obrazem. Niestety wiele z nich YT usunęło z nienznych przyczyn, ale można ich szukać na innych portalach video używając języka angielskiego, do czego zachęcam.

Comments are closed.